منو

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت اولين سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سليماني؛

يادواره يار مهربان در كتابخانه‌هاي شهرستان اصفهان برگزار شد

به مناسبت نخستين سالگرد شهادت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، يادواره يار مهربان در كتابخانه‌هاي عمومي وليعصر(عج) و فرزانگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان، به مناسب اولين سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سليماني، ويژه برنامه يادواره يار مهربان با حضور مجازي استاد دانشگاه اصفهان و رزمنده مدافع حرم در كتابخانه عمومي  وليعصر(عج) و فرزانگان از طريق پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
در ابتدای مراسم سيد جلال حسيني، استاد علوم سياسي دانشگاه اصفهان، در خصوص وضعيت سياسي منطقه و حضور سردار در ميدان هاي نبرد با داعش ، چگونگي تحليل سياسي و نظامي عملكرد سردار ، موضع گيري‌ها و نظرات آمريكايي ها در خصوص حضور سردار در جبهه هاي عراق و سوريه و برشمردن ويژگي‌ها و خصايص ايشان از جمله داشتن روحيه مقاومت و شجاعت، درايت و تيزهوشي در برنامه‌ريزي جهت دفاع در مقابل حملات داعش و دلايلي كه باعث شد ايشان به عنوان يك الگو و قهرمان در خاطره ها به ياد بمانند، مطالبي را بيان کرد.
در ادامه بيژن مرادي، رزمنده مدافع حرم از حضور در ميادين نبرد، چگونگي مقاومت و شجاعت رزمندگان مدافعان حرم در مقابل نيروهاي داعش، حال و هواي جبهه‌هاي سوريه و اشاره به كمالات ، انديشه‌ها و چگونگي فرماندهي سردار دل‌ها گفت.
همچنين مريم درنجفي و مريم مجيدي كتابدران كتابخانه هاي فرزانگان و وليعصر قسمت‌هايي از كتاب « سليماني عزيز» را جمع‌خوانی کردند.
در پايان شادي طباطبايي،كتابدار كتابخانه وليعصر احساسات خود را به سردار دلها در قالب دلنوشته براي حاضران قرائت کرد.

 
عكس های مرتبط :