اخبار شهرستان‌ها
1402/12/6 یکشنبه
در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني انجام شد؛
برگزاري فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع در كتابخانه عمومي توحيد
فعاليت‌هاي متنوع فرهنگي در ماه بهمن در كتابخانه عمومي توحيد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان،همزمان با بهمن ماه فعاليت‌هاي متنوع فرهنگي مانند بازديد، نشست كتابخوان، برنامه سفيران كتاب و تجليل برگزیدگان مسابقه نقاشي در كتابخانه عمومي توحيد برگزار شد.
پوران دادگر، مسئول كتابخانه عمومي توحيد با بیان این كه مراسم تجليل و اهداي جوايز به برگزیدگان مسابقه نقاشي «من و بهترين كتابم» با حضور خانواده‌ها در كتابخانه عمومي توحيد برگزارشد، ادامه داد: همزمان با دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي، به تصوير كشيدن روزهاي انقلاب به صورت حضوري در بخش كودك توسط كودكان در كتابخانه عمومي توحيد انجام و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
دادگر افزود: نشست كتابخوان با حضور همكاران و اعضاي فعال نیز برگزار شد که در این نشست مرضيه باطني، به معرفی كتاب «انقلاب تصور ناپذير ايران» اثر چارلز كورزمن پرداخت و در ادامه كتاب‌هايي با اين موضوع توسط ديگر اعضاي حاضر در جلسه ارائه شد.
وی ادامه داد: بازديد مهدكودك نونهالان از كتابخانه از دیگر برنامه‌های این ایام بود که كودكان با بخش‌های مختلف کتابخانه، شيوه عضويت و امانت آشنا شدند و در پايان قصه گويي از كتاب «عطر گل هاي خورشيد» به نويسندگي مرضيه غفار زاده توسط همكاران كتابخانه عمومي توحيد براي بازديد كنندگان انجام شد.
مسئول کتابخانه توحید گفت: در راستای معرفي طرح «سفيران كتاب» ضمن حضور در مدرسه دخترانه شيخ كليني اصفهان و معرفي كتابخانه و فعاليت‌هاي فرهنگي كتابخانه به دانش آموزان و معرفي دو نفر از دانش آموزان به عنوان سفير و رابط فرهنگی، از مدير مدرسه به خاطر همكاري با كتابخانه تقدیر شد.
گفتنی است، در اين ماه علاوه بر برگزاری برنامه‌های فرهنگی 60 عنوان كتاب نیز توسط اعضاي فعال كتابخانه اهدا شد.

 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.