اخبار شهرستان‌ها
1402/11/12 پنجشنبه
به منظور تعامل و بررسي ظرفيت‌هاي فرهنگي انجام شد؛
ديدار و گفتگوي مديركل کتابخانه‌های عمومی استان با مديرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي شهرداري
علي شاه نظري مديركل كتابخانه‌هاي عمومي استان به همراه معاون امور كتابخانه‌ها و رييس اداره شهرستان نجف آباد با مديرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي شهرداري ديدار و گفتگو كردند.
به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، علي شاه نظري مديركل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه امير هلاكويي معاون امور كتابخانه‌ها و همكاري‌ها و احمد احمدي رييس اداره‌کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد با امين ايوبي مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري دیدار و گفتگو کرد. 
در اين ديدار ظرفيت‌هاي همكاري و اجرايي طرفين در برگزاري مسابقات كتابخواني مجازي در مناسبتهاي ملي و مذهبي، برگزاري نشست‌هاي مشترك و تخصصي كتابخوان، برگزاري مراسم نقد و رونمايي كتاب با هدف حمايت مادي و معنوي از نويسندگان بومي، برپايي كلاس‌هاي آموزشي و كارگاه‌هاي هنري در كتابخانه‌ها بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین اطلاع رساني و معرفي برنامه‌هاي سازمان فرهنگي شهرداري در كتابخانه‌هاي عمومي، تبليغ عضويت كتابخانه‌ها و ترويج فرهنگ مطالعه از طريق تابلوهاي تبليغاتي سطح شهر، مساعدت در خريد و ارتقاء كيفي منابع كتابخانه‌اي با كتاب‌هاي درخواستي و پرمخاطب در این نشست مطرح شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.