اخبار شهرستان‌ها
1402/12/2 چهارشنبه
به همت کتابخانه عمومی شهدای کوهپایه انجام شد؛
برگزاری نشست بصيرت افزايي در سالن شهید اژه‌ای
همزمان با دهه فجر نشست بصیرت افزایی و روشنگری با موضوع انتخابات در سالن شهيد اژه‌اي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره‌کل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، اولين جلسه از سلسله‌ نشست‌هاي جهاد تبيين و روشنگري با رويكرد بصيرت افزايي با موضوع انتخابات به ميزباني كتابخانه شهداي كوهپايه با همكاري سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و اداره آموزش و پرورش و با حضور دانش آموزان و والدين برگزار شد.
در اين نشست مومنيان فرمانده سپاه پاسداران ضمن تيريك دهه فجر و دعوت از حضور گسترده مردم در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن گفت: مطمئن هستم كه مردم هميشه در صحنه شهرستان  دعوت رهبر انقلاب اسلامي را در روز ۲۲ بهمن بي پاسخ نخواهند گذشت و هم در ۲۲ بهمن و هم در انتخابات پيش رو حضور حداكثري خواهند داشت.
وي افزود: انتخابات مظهر مردم سالاري ديني و نماد مشاركت در تعيين سرنوشت كشور است كه انتظار مي‌رود همگان در سايه هوشمندي و آگاهي در اين امر خطير سهيم باشند.
در اين نشست حجه السلام نوري با اشاره به اينكه حضور مردم در عرصه انتخابات در واقع تائيد نظام اسلامي است، افزود: وقتي اكثريت مردم در انتخابات شركت مي‌كنند و رأي خود را به صندوق مي‌اندازند علاوه بر مشاركت فعال در سرنوشت خود، موجب تقويت نظام اسلامي مي‌شوند. به همين دليل نياز است كه براي دعوت همه اقشار مردم با هر ديدگاه سياسي و مذهبي براي حضور در پاي صندوق‌هاي رأي و مشاركت در سرنوشت خودشان و كشور تلاش شود.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.