اخبار شهرستان‌ها
1401/10/5 دوشنبه
با هدف توسعه همکاری‌ها انجام شد؛
ديدار روسای ادارات كتابخانه هاي عمومي و آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد
با هدف هم افزايي و توسعه فعاليتهاي فرهنگی رييس اداره كتابخانه هاي عمومي نجف آباد با رييس آموزش و پرورش شهرستان ديدار و گفتگو كرد.   

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، احمد احمدي رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي نجف آباد در راستاي پيشبرد اهداف تفاهم نامه و تعهدات في مابين و  افزايش تعاملات فرهنگي با يدالله عابدي رئيس اداره آموزش و پرورش  شهرستان و رضا رحماني كارشناس مسئول امور اردوها و برنامه هاي آموزشي ديدار و گفتگوكرد.

در اين ديدار احمدي ضمن تسليت فرا رسيدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با يادآوري و تاكيد بر ماهيت فرهنگي دو مجموعه، استقبال از پيشنهادات سازنده و كارشناسي،  تشكر از همكاري خوب اداره آموزش و پرورش با اداره كتابخانه ها در برگزاري برنامه هاي فرهنگي به ويژه در هفته كتاب، آمادگي مجموعه خود را برای انجام برنامه هاي مشترك فرهنگي در مدارس و كتابخانه ها، برگزاري مسابقات كتابخواني، نشست هاي كتابخوان مدرسه اي و دوره هاي قصه گويي در مهدهاي كودك با كيفيت مطلوب اعلام كرد.
عابدي نيز ضمن اشاره به مشاركت جهادي آموزش و پرورش در سنوات گذشته گفت: آمادگي انجام برنامه هاي مشترك فرهنگي را داريم و از همسويي و همكاري هر دو دستگاه در جهت ترويج فرهنگ مطالعه بخصوص دانش آموزان استقبال مي كنيم.
گفتني است در اين ديدار استفاده از ظرفيت هاي فرهنگي دو طرف در اجراي برنامه هاي مناسبتي ملي و مذهبي در سطح شهرستان نيز مورد بررسي قرار گرفت. 

 

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.