اخبار شهرستان‌ها
1402/12/19 شنبه
با حضور کودکان و نوجوانان؛
طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی قلم چی شهدای لتحر برگزار شد
به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح «کتابخانه گردی» با حضور اعضاء کودک و نوجوان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهدای لتحر کاشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح «کتابخانه گردی» با حضور اعضاء کودک و نوجوان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهدای لتحر کاشان برگزار شد.
زینب سادات واسعی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی کاشان اظهار داشت: طرح کتابخانه گردی همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با هدف افزایش آشنایی عموم مردم و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و آشنایی با فعالیت های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی برگزار می شود، امسال نیز در آستانه بیستمین سالروز نهاد کتابخانه ها و با توجه به افتتاح کتابخانه عمومی شهدای لتحر، طرح «کتابخانه گردی» در این کتابخانه برگزار شد.
گفتنی است، بازدید مدارس، معرفی و آشنایی با بخش‌های کتابخانه، نمایشگاهی از تازه‌های کتاب، معرفی کتاب، قصه گویی و جمع خوانی از برنامه‌های فرهنگی برگزار شده در این طرح بود.

یادآور می شود کتابخانه عمومی قلم چی شهدای لتحر در بهمن ماه سال‌جاری افتتاح و با حدود ده هزار نسخه کتاب و حدود ۳۰۰عضو فعال، مشغول ارائه خدمات می باشند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.