اخبار شهرستان‌ها
1402/11/14 شنبه
در نشست بصيرت‌افزايي اهميت مشاركت بانوان در انتخابات مطرح شد؛
انتخابات مهمترين رويداد سياسي كشور است و برای مشاركت حداكثري در انتخابات همه وظيفه داريم
نشست بصيرت‌افزايي اهميت مشاركت بانوان در انتخابات با همكاري مشترك اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان گلپايگان و سپاه ناحيه گلپايگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، نشست بصيرتي و تحليلي با موضوع اهميت مشاركت بانوان در انتخابات و با تاكيد بر تشويق بانوان براي مشاركت در انتخابات با بصيرت افزايي و اميد آفريني به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان و مشاركت سپاه ناحيه گلپايگان با حضور حاجيان كارشناس مسائل سياسي در سالن همايش كتابخانه عمومي آيت الله محمدي گلپايگاني (ره) برگزار شد.
حاجيان كارشناس مسائل سياسي، ضمن تبريك سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران گفت: اميد است كه بتوانيم با درك عميقي از مسايل سياسي و اجتماعي كشور براي تحقق نظام مقدس جمهوري اسلامي نقش آفريني كنيم.
وي تصريح كرد: انقلاب ما يك انقلاب بزرگ است كه در 45 سال گذشته منشاء تحولات اساسي مي باشد و در حقيقت يك نظم جديدي در دنيا حاكم مي كند و منازعات گوناگون در عرصه هاي امنيتي، نظامي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي و اخيرا در حوزه اجتماعي در حال وقوع مي باشد و گواه اين است كه انقلاب اسلامي تاثيرگذار است و هر چه در سال هاي بعد پيروزي انقلاب اسلامي اتفاق افتاده روند پيشرفت و رو به تعالي داشته است.
حاجيان با اشاره به انتخابات امسال گفت: انتخابات مهمترين رويداد سياسي كشور است كه همه بايد با بصيرت افزايي و اميد آفريني در مردم  زمينه برگزاري با شكوه آن را فراهم كنيم و در اين همين راستا و در جهت مشاركت حداكثري در انتخابات همه وظيفه داريم و بايد كوشا باشيم.
وي با بيان اينكه براي حضور حداكثري در انتخابات بانوان در جامعه و خانواده مثمرثمر هستند، گفت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي، بانوان مشاركتي فعال در عرصه‌هاي مختلف داشته‌اند. بانوان در دفاع از ولايت، رهبري، انقلاب، همراهي با دولت و حضور در مراسم و اجتماعات سياسي، مذهبي و ملي نقش بسيار مهمي را ايفا كرده‌اند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.