اخبار شهرستان‌ها
1402/8/28 یکشنبه
به مناسبت گراميداشت هفته كتاب انجام شد؛
برگزاری فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع در كتابخانه عمومي توحيد
به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع در كتابخانه عمومي توحيد برگزارشد.
به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، به همت كتابخانه عمومي توحيد، فعاليت‌هاي فرهنگي متنوعي به مناسبت بزرگداشت هفته كتاب و كتابخواني برگزار شد.
پوران دادگر مسئول كتابخانه توحيد ضمن بيان اين خبر ادامه داد: جلسه مطالعاتي با حضور نويسنده كتاب علي طرقي برگزار شد که به معرفي يكي از كتاب‌هايش به نام «مجموعه طنز پولينا» مربوط به رده سني نوجوانان پرداخت كه در اين كتاب 79 داستان كوتاه نوشته شده كه داستان‌هاي آخر كتاب مربوط به شطحيات مي‌باشد كه خواننده جذب داستان شود و نوجوانان را هم با طنز و هم شطحيات آشنا شوند.
دادگر ادامه داد: نشست كتابخوان به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني با حضور همكاران و اعضاي فعال برگزار که در اين نشست حميد شاهي، عضو كتابخانه، كتاب «لذت در عصر حواس پرتي» را ارائه داد و در ادامه برنامه پوران دادگر كتاب «چگونه بچه‌هايمان را به مطالعه تشويق كنيم» را به حاضرين در جلسه معرفي كرد.
از ديگر برنامه‌هاي اين كتابخانه جشن كتاب كودكان با همكاري مدرسه ابوالفضل پايه ابتدايي بود كه با بازديد از كتابخانه و معرفي كتابخانه و با عضويت در كتابخانه و اجراي برنامه هاي شاد و متنوع قصه‌گويي، شعر خواني، كاردستي، مطالعه كتاب توسط بچه ها در سالن و بیان مطالبی درباره كتاب و كتابخانه براي بچه ها و پذيرايي از آنها، يك روز شاد و به ياد ماندني براي بچه‌ها با حضور در كتابخانه به اتمام رسيد.
دادگر گفت: جشن كتاب بزرگسالان با تجليل و تقدير از فعالان نشست مرضيه باطني، مهين سرشاد، هادي دردشتي و چند نفر ديگر از اعضا فعال نشست كتابخوان صورت گرفت و تشكيل كارگاه اختلالات شخصيت با حضور شاهنده ، كارشناس كه به اختلالات شخصيتي پرداخته شد.
گفتنی است مسابقه نقاشي و مسابقه چكيده نويسي از ديگر برنامه‌هاي اين كتابخانه بود.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.