اخبار شهرستان‌ها
1402/12/7 دوشنبه
در راستای بسط شادی و نشاط در جامعه؛
جشنواره کودک، بازی و ورزش برگزار شد
جشنواره کودک، بازی و ورزش با همکاری اداره تربیت‌بدنی، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین و همکاری جمعیت همیاران بهزیستی نایین موسوم به نسیم زندگی، درسالن آزادگان مجموعه ورزشی غلامرضا تختی نایین برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های استان اصفهان، جشنواره کودک بازی و ورزش با همکاری اداره تربیت‌بدنی، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین و همکاری جمعیت همیاران بهزیستی نایین موسوم به نسیم زندگی، درسالن آزادگان مجموعه ورزشی غلامرضا تختی نایین برگزارشد.
یعقوب محمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان نایین؛ برهمکاری، هماهنگی و همسویی بین دستگاه‌های دولتی، غیردولتی و مجریان فرهنگی شهرستان در زمینه ساماندهی برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: در این ایام ارزشمند، شهر نایین برگزارکننده برنامه‌های متنوع فرهنگی- ورزشی، شادی‌آفرین و امیدبخش بود.
در حاشیه این مراسم، والدین حاضر در این جمع از امکان مشاوره با نجمه حسن‌زاده، روان‌شناس کودک و نوجوان برخوردار بودند و این گردهمایی کودکان با برگزاری ایستگاه نقاشی، شعرخوانی، بازی و مسابقه کودکان همراه با پدران و مادران با هدف ایجاد شادی و نشاط و با استقبال پرشور کودکان همراه شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.