اخبار شهرستان‌ها
1401/11/11 سه‌شنبه
با هدف توسعه تعاملات فرهنگي؛
كارشناسان اداره آموزش و پرورش نجف آباد با رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان ديدار و گفتگو نمودند
با هدف توسعه فعاليتهاي فرهنگي و در راستاي پيشبرد اهداف تفاهم نامه و تعهدات في مابين كارشناسان اداره آموزش و پرورش نجف آباد با رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان ديدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، رضا رحماني كارشناس مسئول اردوها و فوق برنامه اداره آموزش و پرورش و مسعود براتيه مدير كانون فرهنگي تربيتي مقداد با حضور در اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان، ضمن بازديد از بخش هاي مختلف كتابخانه شيخ بهايي با احمد احمدي ديدار و گفتگو نمودند. 

در اين ديدار احمدي ضمن اظهار خشنودي از مشاركت اداره آموزش و پرورش در برنامه هاي مناسبتي هفته كتاب به ويژه اطلاع رساني گسترده و مشاركت حداكثري دانش آموزان در پويش قصه گويي من و كتاب، شرحي از فعاليتها و برنامه هاي تدارك ديده شده شهرستان به مناسبت دهه فجر ارائه و از عضويت رايگان در كتابخانه ها از تاريخ 12 الي 22 بهمن خبر داد و آنرا فرصت مغتنمي در اشاعه فرهنگ كتابخواني به ويژه در ميان دانش آموزان دانست. 

رحماني نيز با اشاره به همسويي و همكاري دو دستگاه فرهنگي بر آمادگي اداره متبوع در اجراي مطلوب برنامه هاي مشترك در مدارس و كتابخانه ها تاكيد نمود. 
واگذاري حق انتفاع كتابخانه شهيد فرودي و تامين امكانات و منابع آن به مجموعه كتابخانه هاي شهرستان از ديگر مباحث مطرح شده در اين جلسه بود. 

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.