اخبار شهرستان‌ها
1403/2/29 شنبه
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر؛
دورهمي دخترانه با اعضاي فعال كتابخانه در كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود برگزار شد
به مناسبت دهه كرامت، ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روزدختر دورهمي دخترانه با اعضاي فعال كتابخانه در كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره‌کل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، به مناسبت دهه كرامت، ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روزدختر دورهمي دخترانه با اعضاي فعال كتابخانه دركتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود برگزار شد.
يزداني مسئول كتابخانه در ابتدا برنامه ضمن عرض خير مقدم به شركت كنندگان در اين مراسم و تبريك دهه كرامت و روز دختر، دهه كرامت را آغازش با ولادت حضرت معصومه(س) و پايانش با ولادت حضرت علي بن موسي الرضا(ع) همراه مي باشد بيان نمود، يادآور لطيف ترين علائق و مهر و وفاهاي كم نظير يك خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوي برادر دانست.
دكلمه‌خواني، شعرخواني، حل معما و مسابقه بادكنك بازي از جمله برنامه‌هاي متنوع فرهنگي در اين مراسم بود.
يزداني مسئول كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق در حاشيه برگزاري اين مراسم، هدف از برپايي اين جشن را انس و آشنايي نوجوانان با اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام عنوان كرد و گفت: اين قبيل فعاليت‌ها مي‌تواند باعث تشويق و رقابت بين اعضاي فعال كتابخانه‌‌ها و پويايي هر چه بيشتر آنان شود.
وي بيان كرد: در اين برنامه به لحاظ فضاي رقابتي كه وجود داشت كودكان و نوجوانان را وا داشت در طي يك هفته گذشته به اجراي اين برنامه بپردازند.
گفتني است، در پايان اين مراسم نيز به مناسبت روز دختر و ولادت حضرت معصومه (س) هدايايي به رسم ياد بود به شركت‌كنندگان در مسابقه و فعالان كتابخانه اهداء شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.