اخبار شهرستان‌ها
1402/12/24 پنجشنبه
به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛
طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی صائب اجرا شد
به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی صائب با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی طرح كتابخانه گردي با معرفي و ارائه خدمات و كاركردهاي كتابخانه‌ به عنوان پايگاه فعال فرهنگي كتاب محور در كتابخانه عمومي صائب برگزار شد.
مريم بهراميان، مسئول كتابخانه صائب ضمن بيان اين خبر ادامه داد: دعوت از مسئولين برای بازديد از كتابخانه، برگزاري نمايشگاه كسب و كارهاي بومي، برگزاري نشست كتابخوان با حضور اعضاي فعال، تقدير از عضو خير و همچنين عضو برگزيده در برنامه هاي فرهنگي، بازديد دانش آموزان دبيرستان شاهد ابوذر و كاشت نهال به مناسبت روز درختكاري از جمله برنامه هاي اجرا شده بود.
وي با بیان اینکه نمايشگاه كسب و كارهاي بومي با دعوت از علاقه مندان و اعضاي فعال در كتابخانه برگزار شد، افزود: در اين نمايشگاه، صنايع دستي، دستاوردهاي كسب و كارهاي خانگي وكوچك اعضا به نمايش گذاشته شد که با استقبال بازديد كنندگان و اعضا روبرو شد.
گفتني است، در اين مراسم با حضور حسين رحمتي، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان نيز از عباس المدرس، عضو خير و ستاره محموديان، عضو برگزيده برنامه‌هاي فرهنگي تقدير و قدردانی شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.