اخبار شهرستان‌ها
1403/2/22 شنبه
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد؛
دورهمی صمیمانه با اعضای فعال دختر در کتابخانه عمومی علوی کاشان
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) دورهمی صمیمانه با دختران با همکاری هیئت رزمندگان اسلام منطقه اردهال کاشان به میزبانی کتابخانه عمومی علوی کاشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، در آستانه ی دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) دورهمی صمیمانه با دختران با موضوع عفاف و حجاب با همکاری هیئت رزمندگان اسلام منطقه اردهال کاشان با حضور ابوالفضل اکرمی فینی، مسئول عقیدتی و فرهنگی سپاه کاشان و جمعی از دختران فعال عضو کتابخانه در محل کتابخانه عمومی علوی برگزار شد.
در ابتدای این برنامه ابوالفضل اکرمی فینی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد با شکوه حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار داشت: لقب«معصومه» به دلیل کمالات معنوی و طهارت روحی این بانوی بزرگوار بر ایشان نهاده شده است.
وی گفت: مسئله بسیار مهمی که این روزها مطرح می باشد، مسئله حجاب و عفاف است.
مسئول عقیدتی و فرهنگی سپاه ضمن تاکید بر مطالعه کتاب «مسئله حجاب» استاد شهید مرتضی مطهری افزود: استاد مطهری در این کتاب ثابت می‌کند که نظر اسلام حفظ حریم و حضور با وقار زن در جامعه با پوشش مناسب است. کتاب «مسئله حجاب» سلسله سخنرانی‌های استاد مطهری در انجمن اسلامی پزشکان است که ایشان معتقد بودند که گذشته از انحرافات عملی فراوانی که در زمینه حجاب به وجود آمده این مسئله و دیگر مسائل مربوط به زن وسیله‌ای در دست برخی افراد سودجو قرار گرفته است و این تبلیغات ضد اسلام می باشد.
یادآوری می شود، برنامه های متنوع فرهنگی همچون مسابقات رنگ آمیزی و نقاشی ویژه کودکان و اهداء جوایز از برنامه های جانبی این نشست بود.


تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.