اخبار داخلی
بازديد
1397/9/18 يكشنبه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ بازدید بخشدار مرکزی شهرستان برخوار از کتابخانه عمومی بقیه الله الاعظم سین سعید خدایی، بخشدار مرکزی شهرستان برخوار از کتابخانه عمومی بقیه الله الاعظم سین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، سعید خدایی، بخشدار مرکزی شهرستان برخوار به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سین و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برخوار، روز یکشنبه مورخ ۱۱ آذرماه از کتابخانه عمومی بقیه الله الاعظم بازدید و از نزدیک با کارکنان آن کتابخانه گفت و گو کرد

زیبا جعفرزاده، مسئول کتابخانه در این دیدار گزارشی از آمار اعضای کتابخانه، تعداد و عناوین کتب موجود، امکانات کتابخانه، هزینه های انجام شده، تعداد پرسنل و ساعت کار کتابخانه ارائه و مشکلات، نارسائی ها و کمبودهای موجود را بیان کرد.

بخشدار و همراهان وی ضمن آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه، از نزدیک در جریان روند برگزاری فعالیت های جانبی و کلاس های آموزشی کتابخانه قرار گرفتند.


خدایی ضمن ابراز رضایتمندی از برنامه های این کتابخانه و تقدیر از زحمات کتابداران در برگزاری کلاس های فوق برنامه و تلاش در جهت بهبود کیفیت زندگی و ترویج فرهنگ مطالعه در کتابخانه سین، مبلغ ۲۰ میلیون ریال برای حمایت و خرید کتب کمک درسی اختصاص داد.

بيشتر