اخبار داخلی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه
1397/9/18 يكشنبه با هدف بررسی وضعیت موقوفات مربوط به کتابخانه ها انجام شد؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان به منظور بررسی وضعیت موقوفات مربوط به کتابخانه ها با حجت الاسلام و المسلمین صادقی، مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اصفهان، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان به منظور بررسی وضعیت موقوفات مربوط به کتابخانه ها با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین صادقی، مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان با وی دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی، با بیان اینکه کتاب و کتابخانه همواره از موضوعات اصلی وقف بوده است، اظهار داشت: موقوفات موجود از سرمایه های بزرگ کتابخانه ها محسوب می شوند و امیدواریم با فرهنگ سازی مطلوب این روند ادامه یابد.

وی گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در مناطق محروم و روستایی استان را از جمله برنامه های عمده اداره کل کتابخانه های عمومی استان دانست.

حجت الاسلام صادقی، مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان نیز در این دیدار، اظهار داشت: کتاب و کتاب خوانی از جایگاه بالایی برخوردار است و خدمت در این حوزه وظیفه ای عمومی و همگانی است.

مدیرکل سازمان اوقاف استان همچنین در خصوص همکاری هر چه بیشتر سازمان اوقاف و امور خیریه با اداره کل کتابخانه های عمومی استان قول مساعد داد.

بيشتر