اخبار داخلی
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش
1397/9/25 يكشنبه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با محمد اعتدالی، مدیرکل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با هدف تقدیر از اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به عنوان سازمان برتر در هشتمین دوره جشنواره کتابخوان رضوی انجام شد، امیر هلاکویی ضمن تبریک انتصاب محمد اعتدالی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی در سطح استان پرداخت.

وی همچنین با تشکر از همکاری خوب اداره آموزش و پرورش با اداره کتابخانه ها در برگزاری برنامه های فرهنگی، آمادگی خود را برای انجام برنامه های مشترک فرهنگی اعلام کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه کتابخانه های عمومی در ارائه خدمات مطلوب کتابخانه ای به دانش آموزان سراسر استان، گفت: با توجه به ماهیت فرهنگی هر دو مجموعه آمادگی انجام برنامه های مشترک فرهنگی را داریم و از همسویی و همکاری هر دو دستگاه در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم به خصوص دانش آموزان استقبال می کنیم.

گفتنی است، مرتضی شکری، رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان و مجید فرهادی، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز در این نشست حضور داشتند.

بيشتر