اخبار داخلی
نشست مجمع نمایندگان
1397/9/25 يكشنبه با حضور سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان؛ نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان برگزار شد نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با حضور سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان،نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با حضور عباس رضایی، استاندار؛ معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل استانی و مقامات محلی در فرمانداری شهرستان برخوار برگزار شد.

عباس رضایی با اشاره به مشکلات و محدودیت های موجود در کشور، اظهار داشت: استکبار جهانی تمام قد به میدان آمده است و جنگ امروز ایران با دشمنان جنگ اقتصادی است.

استاندار اصفهان به آسیب های اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: اینکه ۳۳ دستگاه متولی کار فرهنگی هستند و هنوز هم اشکالات و آسیب های فرهنگی در جامعه وجود دارد، نشانگر این است که باید بررسی بیشتری انجام شده و آسیب شناسی شود.
رضایی اضافه شدن ورزشگاه ها و فرهنگسراها را مطلوب دانست و افزود: نباید همیشه منتظر امکانات، پول و بودجه باشیم و باید بررسی شود که چگونه می توانیم از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه ی فرهنگ بهره مند شویم.

گفتنی است، در این جلسه بر لزوم پرداخت سهم نیم درصد شهرداری ها به کتابخانه های عمومی و همچنین نیاز به گسترش فضای کتابخانه ای اشاره شد.

بيشتر