اخبار داخلی
طرح تعامل در حوزه کتاب روح الامین گرگاب
1397/10/2 يكشنبه با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای صورت گرفت؛ اجرای طرح تعامل با ناشران کشور در کتابخانه روح الامین گرگاب مسئول کتابخانه عمومی روح الامین گرگاب شهرستان شاهین شهر و میمه از اهدای حدود سه هزار نسخه کتاب به این کتابخانه از سوی ناشران سراسر کشور در قالب طرح تعامل با ناشران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، سمیرا کرمی، مسئول کتابخانه عمومی روح الامین گرگاب شهرستان شاهین شهر و میمه از اهدای حدود سه هزار نسخه کتاب به این کتابخانه از سوی ناشران سراسر کشور در قالب طرح تعامل با ناشران خبر داد.

کرمی اظهار داشت: در طرح تعامل با ناشران سراسر کشور که از سال ۹۶ با هدف جذب منابع جدید، تامین نیاز کتابخانه و اعضای آن در کتابخانه روح الامین اجرا شده، حدود سه هزار نسخه کتاب از سوی بیست و پنج انتشارات (مروارید، خط مهر، قطره، مبتکران، بیست، علی و سوره مهر، ارجمند و ...) از سراسر کشور با موضوعات متنوع (کمک درسی، مذهبی، شعر، داستان، رمان، روانشناسی و ...) به این کتابخانه اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد:تأمین منابع از انتشارات مختلف یکی از اهداف این کتابخانه بوده است و با این اقدام توانستیم بخشی از نیاز مراجعه کنندگان به کتابخانه را در موضوعات مختلف برطرف و منابع کتابخانه را  به ویژه در بخش کمک درسی به روزرسانی کنیم.

بيشتر