اخبار داخلی

1398/9/6 چهارشنبه در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني؛ برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي با ميزباني كتابخانه عمومي ونك همزمان با آبان ماه 1398 كتابخانه عمومي ونك، با اجراي برنامه هاي فرهنگي متنوع ميزبان علاقه مندان به كتاب و كتابخواني شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، در آبان ماه در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني، كتابخانه عمومي ونك با اجراي برنامههاي متنوع فرهنگي به شرح زير ميزبان علاقه مندان به كتاب و كتابخواني شد.

1- با حضور جمعي از اعضا كتابخانه عمومي ونك
كارگاه نقاشي پاييزي در اين كتابخانه برگزار شد. در اين كارگاه اعضا به كشيدن نقاشي در مورد فصل پاييز پرداختند.

 

2- جلسه جمع خواني سري كتب گوگوري با حضور جمعي از اعضا در كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين كارگاه طيبه قاسمي، كتابدار كتابخانه علاوه بر معرفي كلي اين مجموعه به خواندن كتاب گوگوري دونده همراه با اعضا پرداخت.

 

3- با حضور مشتاقان كتاب و كتابخواني، كارگاه روان خواني در كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين كارگاه اعضا به خواندن كتاب خنده چوپان نوشته اصغر دانش پرداختند.

 

4-كارگاه كاردستي درخت پاييزي با حضور تعدادي از اعضا در كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين كارگاه اعضا به ساخت درخت پاييزي با مقواهاي رنگي پرداختند.

 

5-كارگاه قصه خواني با حضور تعدادي از اعضا در كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين كارگاه طيبه قاسمي كتابدار كتابخانه به خواندن قصه اي از كتاب قصه هاي عطار نوشته شراره شيرودي پرداخت. 

 

6-كارگاه جمع خواني با حضور تعدادي از اعضا در كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين كارگاه اعضا به خواندن بخش هايي از كتاب فهيمده رزمنده كوچك پرداختند.

 

7-به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني دانش آموزان پيش دبستاني گلهاي ايران زمين از كتابخانه عمومي شهر ونك بازديد و كتابهاي دست ساز خود را به عنوان هديه به كتابخانه اهدا كردند. 

 

8-به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني و روز كتابدار، با همكاري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان شهرستان سميرم، شهرداري ونك و حوزه هنري شهرستان سميرم جشني با حضور دانش آموزان مدرسه ابتدايي سميه در سالن كتابخانه عمومي ونك برگزار شد. در اين جشن نمايش عروسكي و موزيكال با موضوع كتاب و كتابخواني و هم چنين مورچه و ملخ بر روي پرده رفت.

 

9-به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني با حضور كتابداران كتابخانه عمومي ونك در مدرسه ابتدايي سميه كارگاه قصه خواني براي دانش آموزان پايه پيش دبستاني، اول، دوم و سوم برگزار شد. در اين كارگاه مريم حسيني، كتابدار كتابخانه به اجراي قصه مومولي مومو نوشته طاهره ايبد پرداخت.

بيشتر