اخبار داخلی1398/9/6 چهارشنبه به مناسبت هفته كتاب و در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني؛ مدارس و مهد كودك ها از كتابخانه هاي عمومي شهرستان خميني شهر بازديد كردند به مناسبت هفته كتاب نونهالان و دانش آموزان از كتابخانه هاي شهيد نيلفروش زاده، هاشميه و فرهنگسراي درچه بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، در هفته كتاب نونهالان و دانش آموزان با حضور در كتابخانه هاي شهرستان خميني شهر،  از كتابخانه بازديد كردند و با فعاليت هاي آن آشنا شدند.  

45 نفر از نونهالان پيش دبستاني و مهدكودك آسمان مهرباني از كتابخانه شهيد نيلفروش زاده، دانش آموزان دبستان نسيم وحي از كتابخانه  هاشميه و دانش آموزان مقطع دوم ابتدايي مدرسه غير انتفاعي سيماي فرشتگان و مهد كودك صفا درچه از كتابخانه فرهنگسراي درچه بازديد كردند. 

در اين بازديدها كتابداران ضمن خوش آمد گويي به دانش آموزان و تبريك هفته كتاب و كتابخواني به معرفي بخش هاي مختلف كتابخانه و خدمات آن براي اعضا پرداختند. قصه گويي، شعرخواني و آموزش كاردستي از برنامه هاي جنبي اين بازديدها است. هدف از اين بازديدها، ارتباط بين مراكز آموزشي  و كتابخانه در راستاي ترويج فرهنگ مطالعه و تشويق كودكان به كتابخواني است.

بيشتر