اخبار داخلی
برنامه های فرهنگی
1397/11/13 شنبه با حضور علاقه مندان کتاب و کتابخوانی انجام شد؛ برنامه های ویژه فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان اصفهان همزمان با نیمه اول بهمن ماه، ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، همزمان با نیمه اول بهمن ماه و با حضور علاقه مندان به کتاب در استان اصفهان، برنامه‌های فرهنگی متنوعی در کتابخانه‌های عمومی این استان برگزار شد.

برگزاری نشست کتاب خوان ویژه کودکان در کتابخانه عمومی مسجدالرضا شهرستان اصفهان

در راستای ارتقای فعالیت های فرهنگی در کتابخانه عمومی مسجدالرضا، اولین نشست کتابخوان ویژه کودکان در محل کتابخانه برگزار شد.

برگزاری نشست کتاب خوان مدرسه ای در دبیرستان مطهری به همت کتابخانه ابن مسکویه

نشست کتابخوان سمعی و بصری در کتابخانه صائب شهر اصفهان

در راستای تاثیر بیشتر نشست های کتابخوان و همچنین ایجاد تنوع در این نشست ها، نشست کتابخوان گویا به صورت آزمایشی در کتابخانه عمومی صائب و با حضور رئیس شهرستان و کتابداران بخش نابینایان و جمعی از کتابدوستان برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه کتاب آشنایی با زندگی و شخصیت شهید نواب صفوی در کتابخانه عمومی کوهپایه

در این نمایشگاه کتاب هایی همچون «یادواره شهید نواب صفوی»؛ «نواب اسطوره مهر»؛ «نقش فدائیان اسلام در تاریخ معاصر ایران»؛ «جمعیت فدائیان اسلام به روایت اسناد»؛ «فدائیان اسلام به روایت تصویر» و «جمعیت فدائیان اسلام و نقش آن در تحولات سیاسی- اجتماعی ایران» در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

برگزاری نمایشگاه کتاب توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فریدن

در این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۶۰۰ متر مربع بیش از ۳ هزار عنوان کتاب با موضوعات علمی، تاریخی، فرهنگی و مذهبی، کمک آموزشی و کودک و نوجوان با تخفیف ۳۰ تا ۶۰ درصد عرضه شد.
 

کلاس طراحی و نقاشی در کتابخانه شهید علم الهدی فولادشهر شهرستان لنجان

در این کلاس انواع تکنیک های نقاشی به علاقه مندان آموزش داده می شود و محدودیت سنی برای شرکت در این کلاس وجود ندارد.

کارگاه شناخت حیوانات در کتابخانه بهمن زرین شهر

در سومین هفته دی ماه سال جاری در بخش کودک کتابخانه بهمن، کارگاه شناخت حیوانات ویژه کودکان زیر شش سال  برگزار شد.

برگزاری کلاس کاردستی در کتابخانه والیه شجاع

برگزاری مسابقه خاطره نویسی اعضا در کتابخانه عمومی مصباح الهدی کمشچه شهرستان برخوار

 این مسابقه با همکاری دانش آموزان پایه چهارم دبستان شهید آقابابایی شهر کمشچه اول بهمن ماه در کتابخانه عمومی مصباح الهدی کمشچه انجام شد.

بيشتر