اخبار داخلی
دیدار با هنرمند اصفهانی

دیدار با هنرمند اصفهانی
1397/11/2 سه‌شنبه با هدف ترویج کتابخوانی در اصفهان انجام شد؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی با هنرمند اصفهانی سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان با حسن اکلیلی، بازیگر تئاتر و تلویزیون، فیلمنامه نویس و کمدین اصفهانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان طی دیداری با حسن اکلیلی، بازیگر تئاتر و تلویزیون، فیلمنامه نویس و کمدین اصفهانی دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست کتابخانه های عمومی در این دیدار گزارشی از فعالیت های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان ارائه کرد و تعامل هر چه بیشتر اهالی فرهنگ و رسانه با مجموعه کتابخانه های عمومی را خواستار شد.

در ادامه حسن اکلیلی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از این مجموعه فرهنگی اظهار داشت: یکی از بهترین و مهم ترین دستگاه های فرهنگی کشور که تاثیر به سزایی در رشد و توسعه جامعه دارد، مجموعه کتابخانه های عمومی است.

وی کمک به کتابخانه های عمومی به عنوان متولی آگاهی بخشی به جامعه را از وظایف تمامی آحاد جامعه دانست و گفت: در راستای کمک به کتابخانه های عمومی و هماهنگی با مجموعه های فرهنگی و خیرین از هیچ تلاش و کوششی نبایست دریغ کرد.

در انتهای این دیدار امیر هلاکویی از حسن اکلیلی به عنوان میهمان ویژه برای شرکت در نخستین جشنواره قصه گویی به میزبانی شهر کاشان دعوت به عمل آورد.

بيشتر