اخبار داخلی
برنامه های متنوع فرهنگی
1397/10/25 سه‌شنبه در نیمه دوم دی ماه برگزار شد؛ برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی اصفهان همزمان با نیمه دوم دی ماه، ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی در کتابخانه‌های عمومی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اصفهان، در نیمه دوم دی ماه کتابخانه های عمومی استان با اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شدند.

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای در کتابخانه عمومی توحید

نشست کتابخوان مدرسه ای با حضور دانش آموزان دبستان هدی، با معرفی کتاب توسط ۶ نفر از دانش آموزان در کتابخانه عمومی توحید شهر اصفهان برگزار شد.


برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای به همت کتابخانه ابن موسکویه

نشست کتابخوان مدرسه ای در کلاس هفتم دبیرستان زنده یاد مطهری برگزار شد. در این نشست در ابتدا توضیحاتی در خصوص شرایط عضویت در کتابخانه، بخش کودک و نوجوان و بخش های مختلف کتابخانه به دانش آموزان ارائه و سپس با معرفی چند کتاب، دانش آموزان با روند معرفی کتاب در این نشست آشنا شدند.


برگزاری نشست قصه گویی داستان «خروس نگو یک ساعت» در بخش کودک کتابخانه بهمن زرین شهر ویژه کودکان زیر شش سال

سمیرا کرمی، مسئول کتابخانه بهمن زرین شهر گفت: کودکان از طریق داستان ها و افسانه ها با حقایق و تجربه های زندگی آشنا می شوند. تأثیرپذیری از شخصیت های قصه، تقویت قدرت فهم و بیان، پرورش خلاقیت، افزایش گنجینه واژگان کودکان نیز از دیگر تأثیرهای آموزشی و تربیتی قصه گویی است.


جمع خوانی کتاب «پر» در کتابخانه اندیشه نوین چمگردان شهرستان لنجان

کتاب «پَر» نوشته چائو وِن شوان، از سری کتاب های کتابخوان دی ماه با حضور ۱۰ نفر از کودکان عضو کتابخانه جمع خوانی شد و در انتها کودکان به بحث و نتیجه گیری در مورد این کتاب پرداختند.


برگزاری کلاس کاردستی در کتابخانه صادق آل محمد شهرستان لنجان


برگزاری کارگاه فرزند پروری در کتابخانه هنر واندیشه فولادشهر شهرستان لنجان


برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه ابتدایی نبوت گلپایگان


نشست کتاب خوان به همت کتابخانه فاطمیه گلپایگان در مدرسه ابتدایی پسرانه نبوت


نشست کتابخوان به مناسبت روز بصیرت در کتابخانه کوثر دولت آباد شهرستان برخوار

بيشتر