اخبار داخلی
بازدید معاون فرماندار از کتابخانه نبوت
1397/10/25 سه‌شنبه با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی بوئین و میاندشت انجام شد؛ بازدید معاون فرماندار بوئین و میاندشت از کتابخانه عمومی نبوت معاون فرماندار شهرستان بوئین و میاندشت با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان از کتابخانه عمومی نبوت بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌ های عمومی استان اصفهان، در نیمه دوم دی ماه سال جاری، محمود درویشی، معاون فرماندار شهرستان بوئین و میاندشت با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان از کتابخانه عمومی نبوت بازدید کرد.

طی این بازدید خلاصه ای از مراحل ساخت ساختمان مرکزی کتابخانه شهرستان توسط غلامحسین زالی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بوئین و میاندشت ارائه و گزارشی از مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان بیان شد.

زالی در ادامه به بیان مطالبی در خصوص شیوه های ارائه خدمات به روستاییان، ظرفیت روستاهای با جمعیت بالا جهت تاسیس کتابخانه، مشکل کمبود و ضعف منابع در کتابخانه های شهرستان و ... پرداخت.

در ادامه زهرا حیدری، مسئول امور بانوان فرمانداری به اهمیت مساله عفاف و حجاب در کتابخانه اشاره و بیان کرد: وضعیت حجاب و عفاف کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان و پوشش مناسب اعضا و همچنین فضاسازی مناسب در این خصوص (با نصب پوستر حجاب) باید به جد مورد توجه قرار گیرد.

بيشتر