اخبار برگزیده
نشست کتابخوان
1397/10/15 شنبه با حضور اقشار مختلف مردم انجام شد؛ اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، در نیمه اول دی ماه برنامه‌های فرهنگی متنوعی در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، در نیمه اول دی ماه برنامه‌های فرهنگی متنوعی در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان برگزار شد.


جلسه جمع خوانی در کتابخانه آیت الله هاشمی شهرستان دهاقان

 جلسه جمع خوانی ویژه گروه سنی نوجوان با حضور ۶ نفر از اعضای کتابخانه، در کتابخانه آیت اله هاشمی قمبوان برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه کتاب بصیرت در کتابخانه شهدای گلپایگان

نمایشگاه کتابی با عنوان «کتاب و بصیرت» به مدت یک هفته در کتابخانه شهدا برگزار شد. در این نمایشگاه آثار مربوط به فتنه، بصیرت و وقایع انتخابات سال ۸۸ به نمایش در آمد و مراجعین با این منابع آشنا شدند.

جلسه جمع خوانی در کتابخانه صادق آل محمد (ع) شهرستان لنجان

نشست جمع خوانی کتاب با حضور مسئول کتابخانه و کودکان علاقه‌مند به حوزه کتاب و کتابخوانی در بخش کودک  کتابخانه ی صادق آل محمد (ع) ورنامخواست شهرستان لنجان برگزار شد.

برگزاری دومین جلسه ساخت کاردستی ویژه کودکان در کتابخانه صادق آل محمد (ع)

دومین دوره آموزش کاردستی با حضور مسئول کتابخانه و کودکان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی در بخش کودک  کتابخانه ی صادق آل محمد (ع) ورنامخواست شهرستان لنجان برگزار شد. در این جلسه اوریگامی روباه از کتاب «اوریگامی ساده» به کودکان آموزش داده شد.


اجرای طرح پیک اندیشه در کتابخانه فرهیختگان شهرستان لنجان

فاطمه عموریزی، مسئول کتابخانه عمومی فرهیختگان زرین شهر در توضیح این طرح بیان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از اعضای کتابخانه تمایل به مطالعه دارند اما نمی توانند در کتابخانه حضور پیدا کنند، کتاب های مورد نیاز این اعضا را درب منزل شان به آنها تحویل می دهیم.

حضور مسئول کتابخانه عمومی فرزانگان بهارستان در انجمن اولیا و مربیان مدرسه شهید حججی

در این جلسه مریم درنجفی، مسئول کتابخانه عمومی فرزانگان، در خصوص اهمیت کتاب و کتاب خوا نی، تاثیر آن در زندگی و روابط اجتماعی، معرفی خدمات کتابخانه های عمومی، برنامه ها و نحوه عضویت در کتابخانه ها توضیحاتی ارائه کرد.

برگزاری جلسات جایگاه حقوق زن در اسلام در کتابخانه شهید توکلی فولادشهر شهرستان لنجان

در این جلسه که به صورت مستمر شنبه های هر هفته در کتابخانه شهید توکلی برگزار می شود، روانشناس و پژوهشگر در حوزه روابط اجتماعی، موضوع طلاق را مورد بررسی قرار داد.


برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه فاطمیه گلپایگان
نشست کتابخوان با حضور جمعی از مشتاقان به کتاب وکتابخوانی در کتابخانه فاطمیه گلپایگان برگزار و حاضران به معرفی کتاب های خود پرداختند.

برگزاری نشست جمع خوانی کتابخانه شهدای گلپایگان
نشست جمع خوانی با حضور پرشور اعضای انجمن داستان نویسی طلوع ماه و جمع خوانی بخش هایی از دیوان حافظ برگزار شد.
 

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه دخترانه مهاد توسط کتابخانه کوثر دولت آباد شهرستان برخوار

نشست کتابخوان مدرسه ای با حضور دانش آموزان کلاس دوم ابتدایی مدرسه دخترانه مهاد با موضوع انتخاب شغل در آینده، برگزار شد.

بيشتر