اخبار برگزیده
1398/3/19 يكشنبه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان با مدیران اجرایی استان سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی، با مدیر عامل شرکت گاز، مدیر بانک حکمت ایرانیان منطقه اصفهان و مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و معرفی و تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی، طی دیدارهای جداگانه ای با سید مصطفی علوی، مدیر عامل شرکت گاز اصفهان، محمد کلانتری، مدیر بانک حکمت ایرانیان منطقه اصفهان و سید رضا مرتضوی،  مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان، گفتگو کرد.

امیر هلاکویی در این دیدارها ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات فرهنگی انجام شده در کتابخانه های عمومی استان اصفهان و همچنین تعداد کتابخانه ها، تعداد اعضا، میزن امانت و فعالیت های فرهنگی انجام شده در طول سال، به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی پرداخت.

سرپرست کتابخانه های عمومی اصفهان در ادامه با اشاره به کتابخانه های عمومی احداث شده در سال ۹۷ و ۹۸ افزود: استان اصفهان با داشتن نزدیک به ۲۰۰ باب کتابخانه عمومی فعال، تعدادی کتابخانه عمومی در حال احداث با پیشرفت فیزیکی بالا دارد که تکمیل آنها نیازمند مشارکت دستگاه های اجرایی استان است.

وی همچنین با معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی به تشریح روند اجرایی جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان پرداخت و لزوم مشارکت و کمک تمامی دستگاه های اجرایی استان و پرسنل آن ها در برگزاری این جشنواره را یادآور شد.

   

بيشتر