اخبار برگزیده
1
1398/2/14 شنبه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ تفاهم نامه همکاری ذوب آهن اصفهان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان امضا شد امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، در دیدار با مهدی بهرامی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن، درباره تعاملات دوجانبه و انعقاد تفاهم نامه همکاری، گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان، ضمن ابراز خشنودی از حضور در مجموعه ذوب آهن اصفهان و آشنایی با این مجتمع عظیم صنعتی و فولادی استان و کشور، بر ضرورت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه خصوصا در بین کارکنان سازمان های صنعتی و اقتصادی تاکید کرد.

وی یادآور شد: گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه و در سازمان هایی مانند ذوب آهن اصفهان موجب توسعه فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه ای و گسترش روابط انسانی در راستای زندگی اجتماعی سازنده تر و افزایش تولید و راندمان کاری خواهد شد.

در ادامه این دیدار مهدی بهرامی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن، ضمن معرفی آخرین تحولات و دستاوردهای شرکت به تشریح ساختار نیروی انسانی ذوب آهن پرداخت و آمادگی خود را برای تعاملات بیشتر با اداره کل کتابخانه های عمومی استان اعلام کرد.

در ادامه این جلسه در مورد تفاهم نامه مشترک بین ذوب آهن اصفهان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفتگو شد و مفاد این تفاهمنامه در ۷ بند مورد بررسی قرار گرفت. در این تفاهم نامه چگونگی همکاری های مشترک و استفاده کارکنان دو نهاد از امکانات، تسهیلات، خدمات آموزشی و مشاوره ای یکدیگر تشریح شده است.

در تفاهمنامه مذکور کارکنان و بازنشستگان ذوب آهن با پرداخت حق عضویت به راحتی از تمامی کتاب های موجود در کتابخانه های عمومی استان و کشور استفاده خواهند کرد. همچنین با اجرای برنامه های فرهنگی، مسابقات مختلف و برگزاری همایش ها و نمایشگاه های مشترک در جهت افزایش آگاهی و بالابردن سطح مطالعه و کتاب خوانی خانواده بزرگ ذوب آهن اقدام خواهد شد.

بر اساس مفاد این تفاهمنامه جزئیات برنامه ها و امکانات قابل استفاده همکاران از طریق رادیو صدای ذوب آهن و هفته نامه آتشکار اطلاع رسانی می شود.

بيشتر