اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید؛
مراسم آیین مهر با حضور دانش آموزان مهد و پیش دبستانی ستاره های روشن در اولین روز مهرماه در کتابخانه عمومی شهید مدنی برگزار شد.
به مناسبت دهه امامت و ولایت برپا شد؛
نمایشگاه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه امامت و ولایت در کتابخانه عمومی شهید مدنی شهرستان آغاجاری برپا شد.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب انجام شد؛
با همکاری ستاد مردمی بزرگداشت هفته عفاف و حجاب، نشست روانشناسی «پیشگیری از آسیب های اجتماعی زنان و دختران» در کتابخانه عمومی شهید مدنی آغاجاری برگزار شد.
در راستای فرهنگ ترویج مطالعه برگزار شد؛
در راستای فرهنگ ترویج مطالعه نشست کتابخوان از منابع کودک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش کودک کتابخانه عمومی شهدای جولکی آغاجاری برگزار شد.
توسط اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری برگزار شد؛
نشست قصه گویی و ایستگاه نقاشی با موضوع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حسینیه ثارالله توسط اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری برگزار شد.
در کتابخانه عمومی شهید مدنی آغاجاری؛
در راستای تفاهم نامه نهاد کتابخانه های عمومی کشور و بنیاد علمی آموزشی قلم چی، آزمون های کانون علمی آموزشی قلم چی در کتابخانه عمومی شهید مدنی آغاجاری ی برگزار شد.
همزمان با انتشار فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
همزمان با آغاز نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اولین کمیته  اجرایی کتابخانه های عمومی استان خوزستان تشکیل شد.
رئیس کمیته کتابخانه های عمومی ایفلا؛
جان ریچارزد در گفتگو با روابط عمومی نهاد با استقبال از ایده برگزاری جشنواره قصه گویی، گفت: قدرت کتاب با قصه گویی افزایش می یابد و لازم است کتابداران در این زمینه رقابت کنند؛ این کار خلاقانه، یکی از ایده هایی است که با خود به استرالیا می برم.
با هدف تشریح تفاهم نامه های نهاد کتابخانه های عمومی؛
پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری با حضور فرماندار آغاجاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و دیگر اعضای انجمن این شهرستان و با هدف تشریح تفاهم نامه های نهاد کتابخانه های عمومی برگزار شد.
با محوریت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی آغاجاری در سال 97 با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور فرماندار و اعضای انجمن در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب های «از خودم سوال می کنم»، «بازی های شاد و تأثیرگذار»، «برگ اضافی» و «سلام روباه قرمز» به عنوان منابع طرح کتاب خوان تیرماه ۱۳۹۷ معرفی شد.
همزمان با برگزاری هشتمین دوره؛
همزمان با برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، سامانه اینترنتی مستقل این جشنواره به منظور ایجاد امکان ثبت نام و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای این جشنواره، به بهره‌برداری رسید.
در کتابخانه عمومی شهید مدنی آغاجاری؛
در راستای تفاهم نامه نهاد کتابخانه های عمومی کشور و بنیاد علمی آموزشی قلم چی، آزمون های کانون علمی آموزشی قلم چی در کتابخانه عمومی شهید مدنی آغاجاری ی برگزار شد.