صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
کتابخانه
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی
ورود
منصور کوهی رستمی
‌ طی پیامی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان نوروز باستانی را تبریک گفت مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان در پیامی فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به جامعه کتابداران، عموم مردم به ویژه اعضاء کتابخانه های عمومی در استان زرخیز خوزستان تبریک گفت .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ؛ منصور کوهی رستمی مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با صدور پیامی، عید باستانی نوروز را به جامعه کتابداران، عموم مردم به ویژه اعضاء کتابخانه های عمومی، علاقمندان، دوستداران کتاب و کتابخوانی در استان زرخیز خوزستان تبریک گفت؛ متن پیام بدین شرح است:   

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سالی دیگر می رود تا بر دفتر خویش، آخرین خط را بنویسد و مُهر ختم بر فراز و نشیب خویش بنشاند و ما را با تجربه ای انباشته شده، مهیای آغاز سال نو کند.

 نسیمی از دور دست های طراوت هستی، می آید و بر تن جانمان می نشیند و اندود اندوه را می زداید و غبار غم را می شوید و شولای شب را کنار می زند و پلک دیده را می گشاید و نور حیاتی نو را بر دشت دل می تاباند.

بر این بنیان، بنایی متبرک به تبریک می سازم و بلندایش را به رویش های بهاری مزین کرده و تقدیمتان می کنم.

امیدوارم آنچه را که در مجموعه مثدس و فرهنگ ساز کتابخانه های عمومی استان خوزستان، توسط شما با ارائه خدمات ارزنده گذشت، مشمول لطف و تأیید ایزد منان قرار گیرد و سالی که در پیش است، سراسر صحت،سلامت، بهروزی و پیروزی، همراه با تعمیق لبخند و مهر و توسعه تفکر و اندیشه های ناب انسانی و اسلامی باشد. سال نو با نسیم جان نواز بهاری و شکوفه های اندیشه های نو، دست عنایت خداست که دگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نویدمی دهد و امیدوار می کند و سال کهنه را  با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته پیوند می دهد. ان شاءالله