صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
کتابخانه
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی
ورود
1
با حکم مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان؛ سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آغاجاری منصوب شد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان طی حکمی سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آغاجاری را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ طی حکمی منصور کوهی رستمی  مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان، حنا ربیعی را به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آغاجاری منصوب کرد.

متن حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان به شرح زیر است:
سرکارخانم حنا ربیعی
با سلام؛

   با توجه به تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن شهرستان آغاجاری منصوب می نمایم، تا براساس مصوبات قانونی، آیین نامه های اجرائی و مصوبات هیأت امناء انجام وظیفه نمایید.

امید است با هماهنگی های اعضای محترم انجمن کتابخانه های عمومی و با تعامل با فرماندار محترم و امام جمعه معزز و نماینده پرتلاش و خیرین آن شهرستان، همکاری و همدلی محترم، مساعی خود را برای اجرای هر چه بهتر قوانین و مقررات نهاد کتابخانه های عمومی در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش و اهتمام لازم را معمول فرمائید
از خداوند بزرگ توفیق روز افزون شما را در انجام وظایف محوله خواستارم.

ربیعی از سال 92 در کتابخانه های عمومی آغاجاری استخدام و در طول این سال ها بعنوان کتابدار و مسئول کتابخانه عمومی شهید مدنی شهرستان آغاجاری را برعهده داشت.

 گفتنی است پیش از این صادق خوب نژادیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومیشهرستان آغاجاری بوده است.