صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
کتابخانه
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی
ورود
1
با محوریت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی آغاجاری برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی آغاجاری در سال 97 با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور فرماندار و اعضای انجمن در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی آغاجاری با هدف تبیین ابعاد هشتمین جشنواره رضوی با حضورمحمود عیدانی فرماندار و کلیه اعضای انجمن برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمود عیدانی فرماندار آغاجاری برای امر مطالعه تاکید و از فعالیت های فرهنگی و متنوع کتابداران کتابخانه های عمومی تقدیرکرد و افزود: یکی از مهمترین فعالیت های موثرکه در سطح ملی در حوزه کتاب در حال انجام است هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی است که در سال گذشته شهرستان آغاجاری به موفقیت های دست یافت.

در این جلسه، حنا ربیعی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عنوان کرد: ضرورت مشارکت دستگاه های اجرایی و فرهنگی در اطلاع رسانی هشتمین جشنواره رضوی در شهرستان به مانند سال گذشت وجود دارد و کتابخانه های عمومی برای برگزاری این جشنواره نیازمند مشارکت تمامی ادارات  در این امراست.
 وی ادامه داد: تا قبل از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، جلسات متعددی با مسئولین ادرات و کتابداران و اقدامات زیادی از جمله تبلیغات شهری و محیطی، توزیع تراکت و نصب پوستر، راه اندازی ایستگاه نقاشی رضوی در حسینیه ها و توزیع بروشور در نماز عید سعید فطر و همچنین مشارکت بالا کانون های مساجد و بسیج به خصوص بسیج دانش آموزی برای اجرای هرچه بهتر جشنواره رضوی در شهرستان آغاجاری صورت گرفت.