فهرست

شهرستان نطنز

همزمان با برگزاری دومین دور طرح ملی «با هم بخوانیم» انجام شد؛ بلندخوانی از کتاب های «گل عزیز نرگس» و «اسرار طبیعت» در کتابخانه روستایی ده آباد همزمان با برگزاری دومین دور طرح ملی «با هم بخوانیم» جلسات بلندخوانی از کتاب های «گل عزیز نرگس» و «اسرار طبیعت» با حضور جمعی از اعضای فعال در کتابخانه روستایی ده آباد شهرستان نطنز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با برگزاری دومین دور طرح ملی «با هم بخوانیم» جلسات بلندخوانی از کتاب های «گل عزیز نرگس» و «اسرار طبیعت» با حضور جمعی از اعضای فعال در کتابخانه روستایی ده آباد شهرستان نطنز برگزار شد.

طرح با هم بخوانیم هشت جلسه است و از ۸ مردادماه در کتابخانه روستایی ده آباد آغاز شده است که به صورت یک سیر مطالعاتی توسط کودکان و نوجوانان اجرا می شود.

اين طرح در قالب جلسات بلند‌خواني و جمع‌خواني کتاب‌هایی با موضوعات سبک زندگی ایرانی اسلامی همراه با پرسش و پاسخ و آموزش كاردستي است.

گفتنی است، دومین دور از طرح ملی «با هم بخوانیم» ویژه مناطق محروم با هدف گسترش عدالت در امر آموزش‌ فرهنگی و ترویج سبک‌زندگی ایرانی ـ اسلامی بر اساس یک سیر مطالعاتی هدفمند برای گروه سنی کودک و نوجوان تدارک دیده شده است.


کلمات کليدي
دومین دوره طرح ملی با هم بخوانیم, کتابخانه عمومی ده آباد