فهرست

شهرستان مباركه


در راستاي بزرگداشت مقام كتابداران؛ از کتابداران شهرستان مباركه تجلیل شد به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني و در راستاي بزرگداشت مقام كتابداران ويژه برنامه تجليل از كتابداران شهرستان مباركه به همت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان و با همكاري شهرداري و شوراي شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با فرا رسيدن هفته كتاب و كتابخواني، در راستاي بزرگداشت اين روز و گراميداشت مقام كتابداران شهرستان و ترويج كتاب و كتابخواني، ويژه برنامه تجليل از كتابداران كتابخانه هاي عمومي شهرستان مباركه با حضور مسئولين، كاركنان و كتابداران كتابخانه هاي عمومي شهرستان، كاركنان شهرداري و شوراي شهر شهرستان به همت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان مباركه و با همكاري شهرداري و شوراي شهر مباركه در سالن اجتماعات شهرداري برگزار شد.

محمد مهدي احمدي شهردار شهر ضمن تبريك و گراميداشت اين روز،  نقش و جايگاه كتابداران را در جامعه تبين نمود و تصريح كرد: يكي از شاخصه هاي شهرستان وجود كتابداران و كتابخانه هاي عمومي فراوان در سطح شهرستان مي باشند.
عبدالله وكيلي رئيس شوراي شهر  ضمن تقدير از حضور كتابداران و تبريك اين روز، به بيان حوزه هاي مختلف كتاب و و توجه ويژه به كتاب و كتابخواني و كتابخانه هاي شهرستان پرداخت.
وي همچنين از عملكرد كتابداران و نقش آنان در اين حيطه خبر داد و از تمامي عزيزان اين عرصه تقدير و تشكر نمود.
مهناز قربان پور رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان هم طي سخنان خود در مورد كتاب و كتابخواني و ارزش آن در اين حيطه به معضلات و مشكلات كتابخانه هاي شهرستان اشاره نمود.

پايان بخش اين برنامه تجليل از كتابداران شهرستان مباركه با اهداي لوح وجوايز بود.