فهرست

شهرستان مباركه

با حضور نويسنده ي اثر؛ نشست معرفی کتاب « آن روز صبح: زندگي شهيدان محمود و مصطفي زاهدي بيدگلي» برگزار شد نشست معرفی کتاب « آن روز صبح: زندگي شهيدان محمود و مصطفي زاهدي بيدگلي » به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور نویسنده کتاب و همرزم شهید زاهدی درکتابخانه عمومی ولایت زیباشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، نشست معرفی کتاب «آن روز صبح: زندگي شهيدان محمود و  مصطفي زاهدي بيدگلي» به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور حسن پارچه بافی، نویسنده کتاب  و همرزم شهید زاهدی درکتابخانه عمومی ولایت زیباشهر برگزار شد.

 در ابتدای این نشست پارچه بافي ضمن معرفي كتاب و خواندن بخشهايي از آن به ارائه توضيحاتي پيرامون زندگي، شخصيت و شهادت شهيد مصطفي زاهدي پرداخت و گفت: بر خلاف تصور و نگرش اشتباه بعضی از افراد درباره ماورایی بودن شهدا، آنها نيز از جنس خود ما بودند با اين تفاوت كه معنويت در آنها به اوج رسيده بود.

پارچه بافي در ادامه به نقش همسر شهيد اشاره  و تصريح كرد: نقش همسران شهید غیرقابل انکار است، همسران شهید حماسه ساز هستند چون آنان در راه دفاع از اسلام و انقلاب پا گذاشتند و با صبر و استقامت ترویج دهنده اهداف والای شهدا بوده و خواهند بود.

 در ادامه جندقيان يكي از همرزمان شهيد مصطفي زاهدي به روايت خاطراتي از همراهي با شهيد در سوريه و دفاع از حريم اهل بيت(س) پرداخت و به مقام و منزلت شهدا اشاره و شهادت را سعادت و كاميابي دانست.

در پایان این مراسم، رضا ملکی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مبارکه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس  و شهدای مدافع حرم از نویسنده کتاب با تقدیم هدیه یادبود قدردانی کرد.