فهرست

شهرستان فريدون شهر

فرماندار شهرستان فریدونشهر؛ آشنا ساختن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی ائمه معصومین(ع) به خصوص امام رضا(ع) یک وظیفه محسوب می شود فرماندار شهرستان فریدونشهربا صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، رضا صفری، فرماندار شهرستان فریدونشهر با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شد.    

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گامی ارزشمند در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج سنت اهل بیت(ع) و به ویژه سیره و روش زندگانی حضرت ثامن الحجج(ع) است. آشنا ساختن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی ائمه معصومین علیهم السلام به خصوص امام رضا(ع) یک وظیفه محسوب می‌شود و شایسته است تمامی ادارات و سازمان ها در این امر مشارکت جدی داشته باشند. جشنواره کتابخوانی رضوی را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین مسابقات کتابخوانی در سطح کشور قلمداد کرد به گونه ای که همه می‌توانند در هر گروه سنی به صورت فردی یا خانوادگی در آن شرکت کنند.

اینک با یاری خداوند متعال، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، یازدهمین دوره این جشنواره را با استعانت از امام  مهربانی‌ها، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، به برکت دو نیمه شعبان که سال را امام زمانی کرده، به منظور ترویج فرهنگ رضوی و مهدوی ، برگزار می‌کند.

اینجانب ضمن دعوت از آحاد جامعه و به ویژه شهروندان فرهیخته شهرستان فریدونشهر، برای مشارکت در این مسابقه فرهنگی بزرگ، از مردم می‌خواهم که منابع ارزشمند این جشنواره را که حاصل ساعت‌ها تفکر و اندیشه است، با جان و دل مطالعه کنند و سیره و روش زندگانی آن امام همام را بیش از گذشته الگوی زندگی خویش قرار دهند.

رضا صفری

فرماندار شهرستان فریدونشهر

منبع: fereydounshahr
کلمات کليدي
پیام دعوت, فرماندار فریدونشهر, دعوت فرماندار, جشنواره کتابخوانی رضوی