فهرست

شهرستان فريدون شهر

با حضور رييس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی؛ از برترين هاي حوزه كتاب و كتابخواني شهرستان فريدونشهر تقدير شد به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني در مراسمی با حضور رييس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی از برترين هاي حوزه كتاب در كتابخانه برف انبار تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، روز چهارشنبه 25 آبان ماه همزمان با هفته كتاب و كتابخواني با حضور شهردار شهر برف انبار، رييس و اعضاي شوراي اسلامی شهر و رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان  از  15 نفر از برترين هاي كتاب و كتابخواني كتابخانه ابوالفضل العباس برف انبار  تجليل بعمل آمد.
در اين مراسم، جعفري سرپرست اداره كتابخانه هاي شهرستان ضمن تبريك هفته كتاب و كتابخواني و تقدير و تشكر از فعالين عرصه كتاب و كتابخواني گزارشي از وضعيت كتاب و كتابخواني و مسائل و مشكلات كتابخانه ها ارائه نمود.
شريعتي شهردار شهر برف انبار نيز ضمن تقدير از زحمات مجموعه كتابخانه هاي عمومي شهرستان قول مساعد جهت همكاري و مساعدت در جهت حل مسائل و مشكلات كتابخانه برف انبار بويژه محوطه سازي اين كتابخانه را داد.
وی اهداي كتاب كمك درسي و كودك و نيز واريز نيم درصد سهم كتابخانه ها را از مهمترين اقدامات شهرداري عنوان كرد و  برای همكاري در ديگر برنامه ها با مجموعه كتابخانه ها نيز قول مساعد داد.