فهرست

شهرستان فريدون شهر

به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فريدون‌شهر؛ كارگاه آموزشي «راهكارهاي تربيتي فرزندان» برگزار شد كارگاه آموزشي «راهكارهاي تربيتي فرزندان» ويژه والدين به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فريدون‌شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فريدون‌شهر، كارگاه آموزشي «راهكارهاي تربيتي فرزندان» ويژه والدين در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني و ارائه الگوي مناسب تربيتي به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فريدون‌شهر و با همكاري اداره بهزيستي شهرستان فريدونشهر برگزار شد.
علي اكبر ابراهيمي، معاون پيشگيري اداره كل بهزيستي استان اصفهان، مدرس اين دوره ضمن ارائه الگوهاي مناسب تربيتي روشهاي نوين پيشگيري از اعتياد فرزندان را براي والدين تشريح  كرده و خواستار استفاده كاربردي از اين روشها در خانواده‌ها شد.
وی اضافه کرد: آموزه‌های این کارگاه‌ها که به صورت رایگان برگزار می شود از آسیب هایی همچون اعتیاد، افسردگی، روحی و روانی و... در آینده جلوگیری خواهد کرد. بعلاوه توانمندی کودکان را نیز افزایش می دهد، به گونه ای که در مواجهه با مشکلات زندگی، راه مقابله را بهتر انتخاب می‌کنند.
در اين كارگاه الگوهاي مناسب تربيتي و سبك زندگي مناسب به والدين آموزش داده شد.
مدرس دوره ضمن تقدير از مجموعه كتابخانه‌ها خواستار تعامل و همكاري بيشتر ارگانها با كتابخانه‌ها به منظور برگزاري دوره‌هاي موثر جهت آگاه سازي جامعه در اين محيط‌هاي فرهنگي شد.
 


 
کلمات کليدي
کارگاه آموزشی, تربیت فرزندان, کتابخانه‌های عمومی شهرستانفریدون‌شهر, اعتیاد, راهکارهای تربیتی