فهرست

اخبار برگزيده

با هدف تکریم اعضا و تشویق به بازگرداندن کتاب‌ها؛

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب‌های امانی کتابخانه‌های عمومی در اصفهان اجرا می‌شود

اعضای کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان از 25 مهرماه تا 2 آبان ماه می‌توانند با تحویل کتاب‌های امانی به کتابخانه‌های عمومی، از طرح بخشودگی کامل جرائم دیرکرد کتاب بهره مند شوند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، با هدف تکریم اعضا و تشویق به بازگشت منابع کتابخانه‌های عمومی، طرح بخشودگی کامل جرائم دیرکرد کتاب‌های امانتی کتابخانه‌های عمومی با عنوان «جشنواره هفته وحدت» در اصفهان اجرا شده و تا ولادت حضرت رسول(ص) ادامه دارد.
براین اساس، اعضای کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان که تا تاریخ 2 آبان ماه کتاب‌های امانتی را به کتابخانه‌های عمومی تحویل دهند، مشمول تخفیف 100 درصدی جرائم دیرکردی مربوط به دوران شیوع بیماری کووید 19 و پیش از آن خواهند شد.
به دلیل مشکلات ناشی از همه گیری کرونا و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی در چند بازه زمانی و ارائه خدمات غیرحضوری در کتابخانه‌ها، برخی از منابع امانی کتابخانه‌ها در زمان مقرر به کتابخانه بازنگشته و مشمول جریمه شده است. لذا به منظور تکریم ارباب رجوع و ضرورت بازگشت کتاب‌ها برای استفاده حداکثری از منابع طرح جشنواره « هفته وحدت» برگزار شده است.
گفتنی است در حال حاضر 288 کتابخانه نهادی و مشارکتی در استان اصفهان فعال است.

 
كلمات كليدی : بخشودگی جرایم , هفته وحدت , کرونا , جشنواره هفته وحدت