فهرست

تسليت

پیام تسلیت سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت درگذشت آیت الله ناصری

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان درپیامی درگذشت آیت الله ناصری از علمای برجسته اصفهان و کشور را به خانواده معظم ایشان، عموم مردم اصفهان و کشور تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی استان اصفهان، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم وارسته حضرت آیت الله محمد ناصری، موجب تأسف و تأثر فراوان جامعه فرهنگی استان بویژه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان اصفهان گردید.
اینجانب به نمایندگی از سوی خانواده بزرگ مجموعه کتابخانه های عمومی استان اصفهان فقدان این روحانی پارسا و فقیه برجسته را به محضر حضرت ولی عصر، بیت شریف و فرزندان بزرگوار ایشان و عموم بازماندگان گرامی و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند آن فقید بزرگوار، رحمت واسعه الهی و حشر با اولیاء الله و ائمه معصومین و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
 آیت الله محمدناصری مجتهد، استاد اخلاق، عاشق و شیفته امام زمان (عج) و موسس حوزه علمیه حضرت ولی عصر علیه السلام بودند و تعدادی از مراکز دینی - فرهنگی و بهداشتی تحت اشراف ایشان بود. ایشان سالیان متمادی در مسجد کمرزرین اصفهان به اشاعه محبت آقا بقیه الله الاعظم علیه السلام مشغول و شیفته حضرت بودند.
رمضانعلی معتمدی

​​​