فهرست

يادداشت و پيام

پیام سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به‌مناسبت فرا رسیدن 13 آبان

حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه ، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی، پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه ، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی، پیامی صادر نمود.
متن پیام به شرح ذیل است:
                                                                           باسمه تعالی
13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان‌خواهی جان در راه عدالت نثار می‌کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه‌‌های عزت و آزادگی است.

تبعید امام خمینی (ره) به واسطه ایستادگی مقابل فساد رژیم طاغوت در 13 آبان سال 1343 و شهادت جمعی از دانش‌آموزان کشورمان در 13 آبان سال 1357 در راه مبارزه با استبداد و ظلم بود که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 1358 با اقدام تاریخی خود این راه پرافتخار را تکمیل کردند.
اینجانب ضمن تجلیل از مقام شامخ بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و شهدای سرافراز به ویژه شهدای دانش آموز، مناسبت های روز 13 آبان را گرامی داشته و این روز بزرگ را که تبلور بینش، آگاهی و پیشگامی دانش‌آموزان در عرصه‌ مبارزه با استکبار و بیدارگری است، تبریک می گویم و از خداوند متعال سربلندی و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه‌ منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مسألت می نمایم.
                                                                                 رمضانعلی معتمدی