فهرست

يادداشت و پيام

پیام سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

حجت الاسلام و المسلمین سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، در متن پیام حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی آمده است:
                                                                    بسمه تعالی
پنجم آذر 1358 به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سالروز تاسیس بسیج، مردمی ترین نهاد ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
بسیج، این شجره طیبه امروز درخت تنومندی است که تا کنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متعهد در صحنه های مختلف از 8 سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله با هجمه های مختلف به ویژه هجمه فرهنگی شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا نماید.
به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی): "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر را جمع می کند."
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به همه ملت ایران به ویژه بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می نمایم.