فهرست

يادداشت و پيام

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران

حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان طی پیامی فرارسیدن سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان،  حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان طی پیامی فرارسیدن سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
 متن پیام به شرح ذیل است:

                                                                                  بسمه تعالی
انسان به مدد ذوق و اندیشه، آفرینشگر است و به واسطه فیض الهی در گسترش مفاهیم معرفت شناسانه رسالتی سترگ برعهده دارد‌
تولیدات و تراوشات ذوقی و ذهنی انسانهای عالم و فرهیخته، روشنی بخش راه رسیدن به قله های دانایی و آگاهی بوده و روحیه جستجوگری او در کشف معارف و علوم سبب تعالی فرهنگ و تمدن گردیده است.
کتاب از جمله شریف ترین و بدیع ترین محصولات فرهنگی و فکری و میراث نامیرایی است که می تواند با معرفت زایی و دانش گستری ،بنیان های هویتی جامعه را قوام و دوام بخشیده و در توسعه وجوه مادی و معنوی همنوعان نقشی بی بدلیل ایفا کند.
"هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران " نه به عنوان یک روز شمار نمادین بلکه به معنای موعدی مبارک برای میثاق دوستداران و اهالی کتاب با این هدیه ارزشمند خدادادی است.
فرصت مغتنم که با بهره گیری از ظرفیت های متعدد می توان پیرامون کتاب و نویسندگان و حامیان کتاب و کتابداران به گفتگو نشست و در ارتقاء و رشد فکری ،علمی و اعتقادی جامعه گام های بلندی برداشت.
خدا را شاکریم استان فرهنگ پرور اصفهان با در اختیار داشتن بیش از دویست باب کتابخانه عمومی و تخصصی در زمره استانهای پیشتاز کشور است و تلاش مجموعه دست اندرکاران در این مراکز فرهنگی منشاء ثمرات و برکات فراوانی در پیشبرد فرهنگ استان بوده است .

بدین وسیله با تبریک هفته کتاب که در حقیقت هفته جشن دانایی و آگاهی است ،از تلاش همه خادمان حوزه کتاب و کتابخوانی بویژه همکاران خدومم در کتابخانه های عمومی اصفهان و شهرستانهای تابعه ،صمیمانه سپاسگزاری نموده و توفیق روزافزونشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
                                                                         رمضانعلی معتمدی
                                                     سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
كلمات كليدی : هفته کتاب 1401