فهرست

يادداشت و پيام

پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

دکتر معینی در پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را به مردم، کتابداران و فعالین این حوزه در شهرستان فلاورجان تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری فلاورجان در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب و کتابخوانی از دیرباز نقش بسزایی در افزایش آگاهی جوامع داشته است و منشأ خردورزی و ترویج اندیشه های بزرگ و ایده های متعالی و ارزشمند بوده است.
بی شک در جوامعی که از فرهنگ و تمدن غنی برخوردار هستند کتاب به عنوان عنصری حیاتی و تاثیر گذار چراغ راهی برای رسیدن به اهداف بزرگ انسانها و انتقال مفاهیم ارزنده به نسل بشر است.
نقش کتاب به عنوان حافظ و احیاکننده تفکر و اندیشه‌های والا و منبع عظیمی است که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب می کند.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار این هفته را به مردم شریف و هنردوست شهرستان، دست اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی خصوصا نویسندگان، مولفین و ناشران پرتلاش منطقه که با کمترین امکانات، در عین حال با عشق و شوق فراوان دست به قلم شده‌اند و آثاری ارزشمند از خود بر‌جای می‌گذارند و همه فعالان توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی که بدون هیچ چشم داشتی، در راستای وظایف فرهنگی خود تلاش می‌کنند تبریک عرض می‌کنم و بهروزی و سرافرازی این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
مهدی معینی
فرماندار شهرستان فلاورجان