فهرست

يادداشت و پيام

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت ولادت امام حسن عسکری(ع)

حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان طی پیامی سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکری (علیه السلام) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان طی پیامی سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکری (علیه السلام) را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
                                                                           باسمه تعالی
در هشتمین روز از ماه ربیع الثانی سال ۲۳۲ هجری قمری یازدهمین ستاره امامت و ولایت چشم به جهان گشود. جمع صفات بزرگ و فضائل نشانه برتری ایشان در علم و زهد و کامل بودن در عقل و خرد، عصمت، شجاعت و کرم و بزگواری ایشان است.
ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) نقطه عطفی در تاریخ تشیع بود. آماده سازی شیعیان برای ورود به دوران غیبت  منجی بزرگ عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) مسئولیت خطیری  بود که با صبر و بردباری و درایت بی نظیر ایشان به نیکوترین شکل به انجام رسید.
 ایشان در دوران امامت پربارخویش، راه مستقیم عترت و شیوه صحیح تفسیر قرآن را به مردم و به ویژه برای اصحاب بزرگوارش در ایام عمر کوتاه خود روشن کرد.
اینجانب سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکرى (علیه السلام) را به تمامى شیعیان به ویژه همکاران خود در استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را در زمره پیروان واقعی و راستین آن امام همام قراردهد و در فرج فرزند بزرگوارش حضرت مهدى (علیه السلام) تعجیل فرماید.

                                                                           رمضانعلی معتمدی