فهرست

يادداشت و پيام

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و نکوداشت روز پرستار

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
                                                                 بسمه تعالی
پرستار واژه ای مقدس و جلوه ایثار و فداکاری است، از آنجا که پرستاری یکی از راه های قرب به خداوند و دستیابی به کمال انسانی است، این عمل پسندیده در سیره پیامبران الهی و ائمه اطهار علیه السلام به ویژه بزرگ بانوی اسلام اسوه صبر و پایداری حضرت زینب سلام الله علیها دیده می شود که نشان از جایگاه والا، ارزشمند و معنوی این قشر زحمتکش و سرافراز دارد.
اینجانب پنجم جمادی الاولی خجسته زاد روز بانوی کربلا، اسوه نیکی‌ها و پرستار دل‌های زخم دیده و خرابه‌های شام، سرور بانوان دو عالم، اسوه صبر و ایمان و نجابت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به مسلمانان جهان به خصوص بانوان و پرستاران خدوم و دلسوز ایران اسلامی صمیمانه تبریک می گویم و موفقیت و بهروزی آنان را از درگاه ایزد منان خواهانم.
                                                           رمضانعلی معتمدی