فهرست

يادداشت و پيام

پیام سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی

حجت الاسلام والمسلمین معتمدی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت.
در متن این پیام آمده است:
                                                                    بسمه تعالی

امنیت از شاخصهای مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست. 
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، صلابت، رافت و مهربانی همواره و در همه حال در کنار مردم بوده و خالصانه در راه ایجاد امنیت و پاسداری از ارزش‌های میهن خدمت کرده و بعضاً پرسنل این نیرو در راه دفاع از حریم امن جامعه به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا هفته نیروی انتظامی را به تمام تلاشگران عرصه امنیت، فرماندهی انتظامی استان اصفهان و کارکنان و دلاور مردان این نیروی خدوم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
                                                                    رمضانعلی معتمدی