فهرست

يادداشت و پيام

پیام تسلیت سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی معتمدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی اصفهان با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و ایام فاطمیه را تسلیت گفت.
در متن پیام چنین آمده است:                                                               
ایام فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.
فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، مقام زن را در جامعه شکوه و منزلت بخشید و عفت و پاکدامنی را با تمام استواری گسترانید تا امروز زنان مسلمان میهنمان با الگوبرداری از این بانوی بزرگوار، عزتمندانه در تمامی عرصه‌ها دوشادوش مردان در راستای سربلندی ایران اسلامی گام بردارند.
اینجانب فرارسیدن ایام غمبار فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، اسوه بانوان عالم را به تمامی محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه همکاران ساعی و پرتلاش خود در استان تسلیت عرض می‌نمایم. امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت دخت گرامی آخرین پیام آور نور و رحمت بکوشیم تا پیروان شایسته‌ای برای مکتب اسلام ناب محمدی باشیم.
                                              رمضانعلی معتمدی