فهرست

تازه‌ترين اخبار

در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اصفهان با کتابداران نایین مطرح شد؛

با اجرای فعالیت‌های فرهنگی غنی در مقابل دشمن فرهنگ، مقاومت و ایستادگی می‌شود

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در نشستی صمیمی با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در نشستی صمیمی با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین دیدار و گفتگو کرد.
شاه نظری، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در دیدار با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان نایین به میزبانی کتابخانه عمومی نیستانی بافران؛ گفت: کتابداران این شهرستان از جمله کتابداران نمونه استان و همکارانی هستند که با کمترین حاشیه مسئولیت ها و امور فرهنگی محوله را به سامان می رسانند.
وی افزود: امروز با همت شما کتابداران با اجرای فعالیت‌های غنی در مقابل دشمن فرهنگ مقاومت و ایستادگی می شود و قطعا این این ایستادگی در حوزه فرهنگ کتاب به همه حوزه ها کمک خواهد کرد.
محسن شمس رییس اداره امور کتابخانه های عمومی استان در ادامه جلسه گفت: مشکلات مالی و بعضا عمرانی کتابخانه ها نباید در رسالت اصلی کتابخانه ها که افزایش آگاهی جامعه است خللی ایجاد کند و ستاد استان با نهایت توان سعی در برطرف کردن این ایرادات و بهینه کردن فضای کتابخانه‌های عمومی برای ترویج مطالعه مفید دارد.
وی گفت: تلاش و همت کتابداران در جهت رشد شاخص های توسعه کتابخوانی در شهرستان منجر به عضویت در کتابخانه شود و برنامه های مدون و مستمر و اجرای برنامه های متنوع در بخش کودک این فرصت را فراهم می کند.
احسان محمدی رییس اداره اداری و مالی کتابخانه های استان نیز در خصوص ارایه پیشنهادات و انتقادات در بررسی مشکلات و پاسخ سریع به آن افزود: به منظور رفع مشکلات کتابداران و تاسیسات کتابخانه و موارد فنی می توانید با راه های ارتباط اداره کل ارتباط گیری کنید.
در این جلسه کتابداران مشکلات کتابخانه های عمومی خود را بصورت اختصاصی بیان و پیشنهادات خود را نیز در این خصوص بیان کردند.
علی شاه نظری، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، درسفر به شهرستان نایین علاوه بر بازدید از کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و شرکت در جلسه دیدار با کتابداران شهرستان، در نشستی صمیمی با فرماندار شهرستان نایین نیز دیدار و گفتگو کرد و در جریان روند تکمیل پروژه کتابخانه عمومی مرکزی شهر نایین قرار گرفت.

 
عكس های مرتبط :