فهرست

در راستاي برگزاری دوازدهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي و همزمان با دهه كرامت؛

ويژه برنامه نقاشي در كتابخانه عمومي آيت الله محمدي گلپايگاني(ره) برگزار شد

همزمان با دهه كرامت ويژه برنامه نقاشي در كتابخانه عمومي آيت الله محمدي گلپايگاني(ره) با هدف ترويج فرهنگ رضوي و آشنايي بيشتر كودكان و نوجوانان با آموزه‌هاي اخلاقي امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، ويژه برنامه نقاشي به مناسبت ميلاد امام علي ابن موسي الرضا (ع) در راستاي دوازدهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي با حضور اعضاي فعال كتابخانه در روز چهارشنبه 10 خرداد  در بخش كودك كتابخانه برگزار شد و شركت كنندگان مسابقه نقاشي خود را با موضوع كتاب « ناداني دشمن ماست»  از منابع جشنواره كتابخواني رضوي به تصوير كشيدند.

اين برنامه به منظور ترويج فرهنگ رضوي و آشنايي بيشتر كودكان  و نوجوانان با آموزه‌هاي اخلاقي امام رضا(ع) انجام شد كه كودكان از اين طرح استقبال كردند و با شور و هيجان خاصي به نقاشي پرداختند و تشويق كودكان و نوجوانان به امر كتابخواني و مطالعه يكي از اهداف مهم اين ويژه برنامه بود كه همين امر باعث مي‌شود كودك در سنين كم به خواندن و مطالعه عادت كند.

گفتني است در پايان ضمن تشكر از كليه شركت‌كنندگان در اين برنامه به قيد قرعه به هشت نفر كارت هديه يك ميليون ريالي به رسم يادبود اهداء شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ