فهرست

همزمان با ايام مبارك دهه كرامت و سالروز آزاد سازي خرمشهر؛

نشست صميمي انجمن ادبي و شعر زمزار شهر كركوند برگزار شد

همزمان با ايام مبارك دهه كرامت و خجسته سالروز آزاد سازي خرمشهر، نشست صميمي انجمن ادبي و شعر زمزار شهر كركوند با حمايت و همكاري شهرداري و شوراي اسلامي شهر و اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان مباركه در سالن اجتماعات شهرداري كركوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با ايام مبارك دهه كرامت و خجسته سالروز آزاد سازي خرمشهر، نشست صميمي انجمن ادبي و شعر زمزار شهر كركوند با حمايت و همكاري شهرداري و شوراي اسلامي شهر و اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان مباركه در سالن اجتماعات شهرداري كركوند برگزار شد.

اين نشست با پيگيري هاي مستمر ابوالقاسم بهرامي از شاعران گرانمايه شهر و با حضور استاد شهير اصفهاني و اساتيد برجسته، شعراي ارجمند و اهالي شعر و ادب استان اصفهان، شهرستان مباركه و شهر كركوند و همچنين رحماني معاون شهردار، رییس و اعضاي شوراي اسلامي شهر، ريیس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان و فرماندهي حوزه مقاومت بسيج امام محمد باقر(ع)، در سالن اجتماعات شهرداري كركوند برگزار شد.

در اين نشست صميمي درباره واژه «زمزار» و علت نامگذاري انجمن شعر و ادب كركوند به این عنوان، مطالبی بیان شد كه اين نام ريشه در تاريخ اين ديار داشته و يكي از مناطق قديمي و صحراي كركوند است.

همچنين در این نشست اساتيد و شعراي حاضر در جلسه با موضوعاتي از جمله مهدويت و انتظار، شهدا و فتح غرور آفرين خرمشهر و سروده‌هاي زيباي عاشقانه، عارفانه و اجتماعي به شعرخوانی پرداختند.

گفتني است در پايان كتاب شهير اصفهاني معرفي شد و از وی در اين نشست تجليل و قدرداني شد.

نسخه قابل چاپ